Asber skříň chladící GMCP-1402 GLASS GN2/1 GMCP-1402
Asber skříň chladící GMCP-1402 GLASS GN2/1 GMCP-1402
Speciálně vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli pro intenzivní profesionální aplikace, vyznačující se velmi robustním designem a perfektní dokončovací práce. 60 mm tloušťka, bez freonů, vysokohustotní (40 kg/m³) polyuretan izolace, vstřikovaná pod vysokým tlakem. Dveře s dvojitým zasklením izolované plynem s nízkou tepelnou emisivitou snížit přenos tepla... Více
Kód produktu: 6176732 Doprava a platba
Běžná cena 101 398 Kč.
Ušetříte
10% (10 140 Kč)
91 258 Kč s DPH
Asber skříň chladící GMCP-1402 GLASS GN2/1 GMCP-1402
- Speciálně vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli pro intenzivní profesionální aplikace, vyznačující se velmi robustním designem a perfektní dokončovací práce.
- 60 mm tloušťka, bez freonů, vysokohustotní (40 kg/m³) polyuretan izolace, vstřikovaná pod vysokým tlakem.
- Dveře s dvojitým zasklením izolované plynem s nízkou tepelnou emisivitou snížit přenos tepla.
- Ergonomická klika dveří zamak potažená niklem.
- Pantové dveře s automatickým návratem pro dokonalé zavírání a minimalizovat nárůst teploty. Dveře mají klidovou polohu 120° a se automaticky zavřou pod úhlem méně než 90°.
- Vybaveno zámkem dveří.
- Intuitivní digitální ovládání umožňuje nastavení teplotních parametrů nastavit snadno a rychle.
- Světelné tlačítko start-stop světla.
- „Ventilace Gill“ na předním panelu udržuje systém chladicí jednotky větrané a běží efektivněji.
- Kompaktní monoblokový chladicí systém namontovaný v horní části stroje umožňuje snadný přístup pro údržbu a optimalizaci skladovací kapacita chladničky.
- Inteligentní systém nuceného tahu zajišťuje homogenitu teplota v chlazeném prostoru.
- Dveřní spínač zastaví ventilátor při otevření dveří, aby se zabránilo studenému vzduchu opuštění interiéru a tím úsporu energie.
- Automatické odpařování rozmrazené vody. Horký plyn vychází z kompresor se používá k automatickému odpařování rozmrazené vody, místo pomocí topných těles, čímž se dosáhne ještě méně energie spotřeba.
- Vnitřní LED osvětlení s nízkou spotřebou energie pro zobrazení vnitřek skříně.
- Tlačítko ON-OFF pro lepší vnitřní viditelnost, když jsou dveře otevřené nebo zavřené.
- Výškově nastavitelné nohy z nerezové oceli. Výška nohou může být nastavit individuálně (125 mm - 200 mm), aby bylo pohodlné čištění. Nožní pedál a kolečka jsou k dispozici jako volitelná výbava.
- Lisovaná vodítka se zaoblenými hranami umožňují pohodlnější práci čištění bez jakýchkoli potíží. Umístění a seřízení mřížky jsou také jednodušší než kdy jindy. Poplastované drátěné mřížky umožňují skladování různých typů obalů a mají maximální zatížení nosností až 40 kg.
- Odnímatelné vytahovací/zasouvací magnetické těsnění dveří pro udržení maximální hygienu a zachování izolačních vlastností.
- Lisovaný spodní panel s odtokem vody speciálně navržený pro urychlují a usnadňují čištění, což je optimální pro hygienu.
- Vnitřek se zaoblenými hranami, snadnější čištění potenciální lapače nečistot.
- 23 poloh mřížky pro zvýšenou nosnost s 55 mm vzdálenost mezi nimi.
- Vhodné pro nádoby na potraviny GN 2/1 nebo 2 x GN 1/1.
- Vybaveno 3 mřížkami GN 2/1 na každé plné dveře.
- Chladicí plyn: R600a uhlovodík (HC).
- Pracovní teplota 0 ºC až +8 ºC v podmínkách klimatické třídy IV.
- Napájecí napětí: 230 V 1+N – 50 Hz.
- L - levé otevírání dveří
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Příkon: 195 W
- Šířka: 1318 mm
- Hloubka: 800 mm
- Výška: 2015 mm
- Chladivo: R600a
- Druh chlazení: ventilované
- Energetická třída: C
- Hmotnost: 75 kg
- Klimatická třída: 4
- Obsah: 1400 litrů
- Ovládání: elektronické
- Otevírání dveří: levé
- Počet dveří: 2 (prosklené)
- Počet zásuvů / roštů: 23 + 23 / 3 + 3
- Provedení dveří: křídlové
- Provedení vnitřní / vnější: nerez / nerez
- Regulace teploty: 0 až 8 °C
- Roční spotřeba energie: 1366 kWh
- Rozměr police: GN 2/1 (650x530 mm)
- Teplota okolí (min./max.): 0/+32°C
- Typ skříně: vertikální chladící
- Ventilátor: 1
- Zámek dveří: ano
- Způsob odtávání: automatické
Parametry
| Energetická třída | C |
|---|---|
| Ventilátor | 1 |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 2 (prosklené) |
| Klimatická třída | 4 |
| Regulace teploty | 0 až 8 °C |
| Příkon | 195 W |
| Šířka | 1318 mm |
| Výška | 2015 mm |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 75 kg |
| Hloubka | 800 mm |
| Provedení dveří | křídlové |
| Obsah | 1400 litrů |
| Druh chlazení | ventilované |
| Teplota okolí (min./max.) | 0/+32°C |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez / nerez |
| Způsob odtávání | automatické |
| Typ skříně | vertikální chladící |
| Zámek dveří | ano |
| Rozměr police | GN 2/1 (650x530 mm) |
| Otevírání dveří | levé |
| Počet zásuvů / roštů | 23 + 23 / 3 + 3 |
| Roční spotřeba energie | 1366 kWh |