Asber chladící skříň prosklená GCP-1402
Asber chladící skříň prosklená GCP-1402
Skříně jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli v robustním designu s dokonalou povrchovou úpravou. • Zesílené stěny o tloušťce 60 mm pro menší výkyv teplot. Polyuretanová izolace s vysokou hustotou (40 kg/m³) bez CFC, vstřikovaná pod vysokým.. Více
Kód produktu: 6171299 EAN: 2210000457171 Doprava a platba
Asber chladící skříň prosklená GCP-1402
Skříně jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli v robustním designu s dokonalou povrchovou úpravou. Zesílené stěny o tloušťce 60 mm pro menší výkyv teplot. Polyuretanová izolace s vysokou hustotou (40 kg/m³) bez CFC, vstřikovaná pod vysokým tlakem. Robustní plné dveře z nerezové oceli s ergonomickou dokonale integrovanou rukojetí zajišťující praktické otevírání dveří (zabrání sběru prachu a nečistot). Závěsy dveří s automatickým návratem pro dokonalé uzavření, které minima- lizují teplotní ztráty.
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Příkon: 158 W
- Obsah: 1400 litrů
- Šířka: 1318 mm
- Hloubka: 842 mm
- Výška: 2040 mm
- Hmotnost: 150 kg
- Chladivo: R600a
- Druh chlazení: ventilované
- Energetická třída: C
- Klimatická třída: 4
- Počet dveří: 2 (prosklené)
- Otevírání dveří: levé
- Ovládání: elektronické
- Počet zásuvů / roštů: 23 + 23 / 3 + 3
- Provedení dveří: křídlové
- Provedení vnitřní / vnější: nerez/ nerez / sklo
- Regulace teploty: -2 až +8°C
- Roční spotřeba energie: 548 kWh
- Rozměr police: GN 2/1 (650x530 mm)
- Teplota okolí (min./max.): 0/+32°C
- Typ skříně: vertikální chladící
- Ventilátor: 1
- Zámek dveří: ano
- Způsob odtávání: automatické
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Energetická třída | C |
| Ventilátor | 1 |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 2 (prosklené) |
| Klimatická třída | 4 |
| Regulace teploty | -2 až +8°C |
| Příkon | 158 W |
| Šířka | 1318 mm |
| Výška | 2040 mm |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 150 kg |
| Hloubka | 842 mm |
| Provedení dveří | křídlové |
| Obsah | 1400 litrů |
| Druh chlazení | ventilované |
| Teplota okolí (min./max.) | 0/+32°C |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez/ nerez / sklo |
| Způsob odtávání | automatické |
| Typ skříně | vertikální chladící |
| Zámek dveří | ano |
| Rozměr police | GN 2/1 (650x530 mm) |
| Otevírání dveří | levé |
| Počet zásuvů / roštů | 23 + 23 / 3 + 3 |
| Roční spotřeba energie | 548 kWh |