O nás

V naší nabídce najdete ucelený sortiment domácích spotřebičů, dřezů, kuchyňských a koupelnových baterií, profesionálních spotřebičů a plného vybavení pro gastro provozy, dále plnou nabídku zahradního sortimentu, nářadí, potřeb pro kempování a autodoplňků. To vše s rozvozem po celé ČR, obvykle do 48 hodin. Rádi Vám také pomůžeme s výběrem zboží, či případnou reklamací.

 

ČASOVÁ OSA

2003 - založení internetového obchodu Adart-elektro.cz - prodej značkové elektroniky.

2004 - založení internetového obchodu Ad-elektro.cz - prodej domácích spotřebičů.

2005 - založení nákupního portálu Obchody 24, vznik s.r.o.

2006 - založení Online nákupy, vznik a.s.

2009 - přechod pod HP Tronic Zlín s.r.o.

2022 - leden - rozhodnutí většinového akcionáře o přechodu pod Datart a ukončení úspěšného provozu Obchody 24. Za zmínku stojí, že jsme od roku 2003 odhadem vyřídili přes 1 000 000 objednávek, stali se několikrát finalisty na srovnávači Heuréka a jednou vítězem a eshopem roku.

2022 - červen - založení nového, nákupního portálu www.borovec-elektro.cz se specializovaným sortimentem domácích spotřebičů, gastro techniky, dřezů a kuchyňského vybavení.

2023 - březen - nově sortiment kuchyňských dřezů a baterií a dále jej rozšiřujeme o vybavení gastro provozů a kompletní vybavení provozů hotelů, restaurací a kaváren.

2024 - leden - rozšiřujeme sortiment o sekci nářadí, potřeb pro zahradu, camping a outdoor vybavení, autodoplňků a potřeb do kanceláře a obchodu.