Asber chladící skříň GCP-701 - otevírání levé
Asber chladící skříň GCP-701 - otevírání levé
GREEN LINE R600a a R290a přírodní chladicí plyn (Uhlovodík). Přírodní plyny jsou mnohem energeticky účinnější než ostatní chladící kapaliny. Minimalizují energetickou spotřebu, pomáhájí při snižování skleníkového efektu a globálního oteplování.... Více
Kód produktu: 6171300 EAN: 2210000457188 Doprava a platba
Běžná cena 47 069 Kč.
Ušetříte
13% (6 119 Kč)
40 950 Kč s DPH
Asber chladící skříň GCP-701 - otevírání levé
GREEN LINE
R600a a R290a přírodní chladicí plyn (Uhlovodík). Přírodní plyny jsou mnohem energeticky účinnější než ostatní chladící kapaliny. Minimalizují energetickou spotřebu, pomáhájí při snižování skleníkového efektu a globálního oteplování.
- Skříně jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli v robustním designu s dokonalou povrchovou úpravou.
- Zesílené stěny o tloušťce 60 mm pro menší výkyv teplot. Polyuretanová izolace s vysokou hustotou (40 kg/m³) bez CFC, vstřikovaná pod vysokým tlakem.
- Robustní plné dveře z nerezové oceli s ergonomickou dokonale integrovanou rukojetí zajišťující praktické otevírání dveří (zabrání sběru prachu a nečistot).
- Závěsy dveří s automatickým návratem pro dokonalé uzavření, které minimalizují teplotní ztráty. Dveře mají 120° pozici a zavírají se automaticky při úhlu menším než 90°. Dveřní závěsy (panty) je možno změnit (příplatkový set pantů pro pravé otevírání).
- Dveře v plném provedení jsou vybaveny dveřním zámkem.
- Intuitivní digitální ovládání umožňuje snadné a rychlé nastavení požadovaných teplotních parametrů.
- Podsvícený displej s tlačítkem start-stop.
- Na předním panelu je umístěn ”Ventilační rošt” pro kvalitní proudění vzduchu k chladícímu systému a zajištění tak jeho lepší efektivity.
- Bezúdržbový kondenzátor speciální konstrukce zabraňující vniknutí prachu a nečistot. Není potřeba čistit a snižuje spotřebu energie.
- Odvzdušňovací ventil s protikorozivní povrchovou úpravou.
- Objem: 700 l
- Vnitřní / vnější: nerez
- Typ chlazení: ventilované
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Příkon: 158 W
- Obsah: 700 litrů
- Šířka: 653 mm
- Hloubka: 842 mm
- Výška: 2040 mm
- Hmotnost: 75 kg
- Chladivo: R600a
- Druh chlazení: ventilované
- Energetická třída: C
- Klimatická třída: 4
- Počet dveří: 1 (plné)
- Otevírání dveří: levé
- Ovládání: elektronické
- Počet zásuvů / roštů: 23 / 3
- Provedení dveří: křídlové
- Provedení vnitřní / vnější: nerez / nerez
- Regulace teploty: -2 až +8°C
- Roční spotřeba energie: 548 kWh
- Rozměr police: GN 2/1 (650x530 mm)
- Teplota okolí (min./max.): 0/+32°C
- Typ skříně: vertikální chladící
- Ventilátor: 1
- Zámek dveří: ano
- Způsob odtávání: automatické
Parametry
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Energetická třída | C |
| Ventilátor | 1 |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 1 (plné) |
| Klimatická třída | 4 |
| Regulace teploty | 0 až 8 °C |
| Příkon | 185 W |
| Šířka | 653 mm |
| Výška | 2040 mm |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 75 kg |
| Hloubka | 842 mm |
| Provedení dveří | křídlové |
| Obsah | 700 litrů |
| Druh chlazení | ventilované |
| Teplota okolí (min./max.) | 0/+32°C |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez / nerez |
| Způsob odtávání | automatické |
| Typ skříně | vertikální chladící |
| Zámek dveří | ano |
| Rozměr police | GN 2/1 (650x530 mm) |
| Otevírání dveří | levé |
| Počet zásuvů / roštů | 23 / 3 |
