Chl.skříň RAPA SCH-Z-1200AG
Chl.skříň RAPA SCH-Z-1200AG
Statické chladící skříně - vhodné pro šetrné uchování masa, uzeniny, zeleniny, cukrovinek a dalších potravin. Vnější opláštění (bílý lak) vnitřní provedení prostoru Al.Skříň je vybavena 5+5ks polohovatelnými roštovými policemi z plastem pokryté... Více
Kód produktu: 6130083 EAN: 2210000267213 Doprava a platba
Chl.skříň RAPA SCH-Z-1200AG
Statické chladící skříně - vhodné pro šetrné uchování masa, uzeniny, zeleniny, cukrovinek a dalších potravin.
Vnější opláštění (bílý lak) vnitřní provedení prostoru Al.Skříň je vybavena 5+5ks polohovatelnými roštovými
policemi z plastem pokryté oceli.Automatické odtávání,chladící agregát Electrolux, standardní provedení
dveří (pravé-na objednávku možno i levé), snadné ovládání.Dva oddělené chladící prostory(společná regulace teploty).
Příplatkově:
Barva: černá, šedá, modrá, červená ........... 1.250,- Kč
- Objem: 968 l
- Vnitřní / vnější: Al / lak
- Typ chlazení: statické
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Příkon: 420 - 460 W
- Šířka: 1200 mm
- Hloubka: 730 mm
- Výška: 2020 mm
- Hmotnost: 157 kg
- Chladící agregát: elektrolux HFC
- Chladivo: R290
- Druh chlazení: statické
- Obsah: 968 litrů
- Počet dveří: 2 (plné)
- Počet polohovatelných roštů: 5
- Ovládání: elektronické
- Provedení dveří: křídlové
- Provedení vnitřní / vnější: nerez / bílý lak
- Regulace teploty: -1/+7°C
- Teplota okolí (min./max.): +3/+32°C
- Ventilátor: -
- Vnitřní rozměry: 2x (505 x 620 x 1500 mm)
- Zámek dveří: ne
- Způsob odtávání: automatické
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Ventilátor | - |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 2 (plné) |
| Klimatická třída | 3 |
| Regulace teploty | -1/+7°C |
| Příkon | 370 W |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2020 mm |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 157 kg |
| Hloubka | 730 mm |
| Provedení dveří | křídlové |
| Obsah | 968 litrů |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 2x (505 x 620 x 1500 mm) |
| Druh chlazení | statické |
| Teplota okolí (min./max.) | 25/ 30°C |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez / bílý lak |
| Způsob odtávání | automatické |
| Zámek dveří | ne |
| Chladící agregát | elektrolux HFC |
| Počet polohovatelných roštů | 5 |