SAVE vitrína chladící RT-128L
SAVE vitrína chladící RT-128L
Chladicí pultová panoramatická vitrína RT-128L s ventilovaným chlazením, určena k prezentaci a prodeji potravin a nápojů. Vitrína je v elegantním nerezovém provedení a prosklená ze tří stran, má izolovaná skla. Ze strany obsluhy vybavena snadno posuvnými obslužnými dvířky s trojitým sklem a digitálním ovládáním a zobrazením teploty. Prezentaci uložených potravin umocňuje intenzivní 4× LED osvětlení umístěné v rozích vitríny (neohřívá vnitřní prostor a výrazně napomáhá prezentaci a prodeji ve všech patrech). Více
Kód produktu: 6174005 EAN: 6174005 Doprava a platba
SAVE vitrína chladící RT-128L
Chladicí pultová panoramatická vitrína RT-128L s ventilovaným chlazením, určena k prezentaci a prodeji potravin a nápojů. Vitrína je v elegantním nerezovém provedení a prosklená ze tří stran, má izolovaná skla. Ze strany obsluhy vybavena snadno posuvnými obslužnými dvířky s trojitým sklem a digitálním ovládáním a zobrazením teploty. Prezentaci uložených potravin umocňuje intenzivní 4× LED osvětlení umístěné v rozích vitríny (neohřívá vnitřní prostor a výrazně napomáhá prezentaci a prodeji ve všech patrech). Vitrína s vestavěným agregátem, ventilovaným chlazením s automatickým odtáváním, ovládána digitálním regulátorem se zobrazením teploty. Dvě chromové stavitelné police. Nastavitelné nožičky.
- Provedení: nerez / sklo
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Příkon: 253 W
- Šířka: 910 mm
- Hloubka: 510 mm
- Výška: 575 mm
- Nastavitelné nožičky: ano
- Chladivo: R134a
- Chladivo: R290
- Chlazení ventilované: ano
- Druh chlazení: ventilované
- Hmotnost: 58 kg
- Klimatická třída: 4
- Objem: 128 litrů
- Odmrazování: automatické
- Ovládání: elektronické s displejem
- Počet polic: 3
- Počet dveří: 2 (prosklené)
- Provedení dveří: posuvné
- Regulace teploty: ano
- Teplota okolí (min./max.): +16/+32°C
- Teplotní rozsah: 0-12℃
- Typ vitríny: chladící
- Vnitřní osvětlení: ano - LED
- Výškově nastavitelné: ano
- Zámek dveří: ne
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Ovládání | elektronické s displejem |
| Počet dveří | 2 (prosklené) |
| Klimatická třída | 4 |
| Počet polic | 3 |
| Regulace teploty | ano |
| Provedení | nerez / sklo |
| Teplotní rozsah | 0-12℃ |
| Příkon | 253 W |
| Vnitřní osvětlení | ano - LED |
| Objem | 128 litrů |
| Šířka | 910 mm |
| Výška | 575 mm |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 58 kg |
| Hloubka | 510 mm |
| Provedení dveří | posuvné |
| Druh chlazení | ventilované |
| Teplota okolí (min./max.) | +16/+32°C |
| Chlazení ventilované | ano |
| Zámek dveří | ne |
| Odmrazování | automatické |
| Nastavitelné nožičky | ano |
| Výškově nastavitelné | ano |
| Typ vitríny | chladící |



