SAVE skříň chladící XR400 350L lak
SAVE skříň chladící XR400 350L lak
Chladicí skříně SAVE XR 400 jsou dodávány v provedení opláštění bílá lakovaná ocel nebo nerezová ocel. Výkonné ventilované chlazení (1 ventilátor, optimální proudění vzduchu). Kvalitní izolace stěn. Nastavení teploty a regulace pomocí elektronické jednotky Carel s automatickým odtáváním a přehledným LCD displejem... Více
Kód produktu: 6172504 Doprava a platba
SAVE skříň chladící XR400 350L lak
Chladicí skříně SAVE XR 400 jsou dodávány v provedení opláštění bílá lakovaná ocel nebo nerezová ocel. Výkonné ventilované chlazení (1 ventilátor, optimální
proudění vzduchu). Kvalitní izolace stěn. Nastavení teploty a regulace pomocí elektronické jednotky Carel s automatickým odtáváním a přehledným LCD displejem.
Pevný a hygienický vnitřní prostor v bílém ABS plastu, 4 polohovatelné roštové ocelové police pokryté plastem (rozměr polic 480 × 370 mm). Výškově stavitelné nožičky
a pojezdová kolečka pro snadnou manipulaci. Skříně jsou osazeny pevnými plnými dveřmi s robustním nerezovým madlem pro snadné otevírání. V základu jsou skříně
vybaveny zámkem dveří.
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Příkon: 185 W
- Šířka: 600 mm
- Hloubka: 585 mm
- Výška: 1850 mm
- Vnitřní prostor skříně: bílý plast
- Chladivo: R 600a
- Displej: Carel
- Druh chlazení: ventilované
- Hmotnost: 75 kg
- Obsah: 350 litrů
- Opláštění: bílý lak
- Ovládání: elektronické
- Počet polic: 4 × (480 × 370 mm)
- Počet košů: -
- Počet dveří: 1 (plné)
- Provedení dveří: pravé křídlové
- Regulace teploty: +2°/+8 °C
- Teplota okolí (min./max.): 0/+32°C
- Výškově polohovatelné police: ano
- Zámek dveří: ano
- Způsob odtávání: automatické
| Displej | Carel |
|---|---|
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 1 (plné) |
| Počet polic | 4 × (480 × 370 mm) |
| Regulace teploty | +2°/+8 °C |
| Příkon | 185 W |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 75 kg |
| Hloubka | 585 mm |
| Počet košů | - |
| Provedení dveří | pravé křídlové |
| Obsah | 350 litrů |
| Druh chlazení | ventilované |
| Teplota okolí (min./max.) | 0/+32°C |
| Způsob odtávání | automatické |
| Výškově polohovatelné police | ano |
| Zámek dveří | ano |
| Vnitřní prostor skříně | bílý plast |
| Opláštění | bílý lak |