SAVE nápojová vitrína SGD-315-850
SAVE nápojová vitrína SGD-315-850
SAVE nápojová vitrína SGD-315-850, barová chladicí vitrína, 1350 x 515 x 850 mm, 341 l, +2 až +8 °C, ventilované, 3 prosklené dveře se zámkem, R600a, osvětlení, 230 V, ideální do barů a restaurací. Více
Kód produktu: 6170279 EAN: 61702790 Doprava a platba
SAVE nápojová vitrína SGD-315-850
Nová barová chladící vitrína SGD-315-85 s intenzivním ventilovaným chlazením polic a prosklenými křídlovými dvířky (3x), vnitřní opláštění je z profilovaného hliníku, který zajišťuje rychlý rozvod chladu, má elegantní vzhled a odolnost. Roštové police jsou výškově polohovatelné. Dveře s dvojitým sklem a zesílená izolace zaručují nízkou spotřebu a stálou provozní teplotu i při častém otevírání. Vitríny jsou vybaveny vnitřním osvětlením pro optimální prezentaci a přehled o uskladněných výrobcích, nastavení teploty kvalitním elektronickým regulátorem (CAREL) s displejem. Dveře jsou vybaveny zámkem.
- Výška pouze 850mm (včetně pracovní desky) umožňující vestavění do baru (nutno zachovat průduchy vzduchu).
- Rozměry: 1350x515x850mm
- Vnitřní / vnější: Al, černý lak
- Typ chlazení: ventilované
- Dveře: 3 prosklené /křídlové
- Provedení: elegantní černý lak
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Šířka: 1350 mm
- Hloubka: 515 mm
- Výška: 850 mm
- Provedení police: nerez-roštová
- Chladivo CFC: R600a
- Chlazení ventilované: 3x ventilátor
- Hmotnost: 120 kg
- Kapacita: 341 litrů
- Ovládání: elektronické (CAREL)
- Počet polic: 2
- Osvětlení: ano
- Počet dveří: 3 křídlové
- Pracovní teplota: +2°/+8 °C
- Provedení vnitřní: profilovaný hliník
- Rozměr roštu: 3x (405x350 mm)
- Zámek dveří: ano
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Ovládání | elektronické (CAREL) |
| Počet dveří | 3 křídlové |
| Osvětlení | ano |
| Počet polic | 2 |
| Provedení | elegantní černý lak |
| Šířka | 1350 mm |
| Výška | 850 mm |
| Kapacita | 341 litrů |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 120 kg |
| Hloubka | 515 mm |
| Pracovní teplota | +2°/+8 °C |
| Provedení police | nerez-roštová |
| Chlazení ventilované | 3x ventilátor |
| Provedení vnitřní | profilovaný hliník |
| Rozměr roštu | 3x (405x350 mm) |
| Zámek dveří | ano |