SAVE nápojová vitrína SGD-250-85
SAVE nápojová vitrína SGD-250-85
SAVE nápojová vitrína SGD-250-85, barová chladicí vitrína, 920x530x850 mm, 227 l, +2 až +8 °C, ventilované chlazení, R600a, 2 skleněné posuvné dveře, LED osvětlení, ideální do barů a kaváren. Více
Kód produktu: 6170273 EAN: 61702738 Doprava a platba
SAVE nápojová vitrína SGD-250-85
Nová barová chladící vitrína SGD-250-85 s intenzivním ventilovaným chlazením polic a prosklenými posuvnými dvířky, vnitřní opláštění je z profilovaného hliníku, který zajišťuje rychlý rozvod chladu, má elegantní vzhled a odolnost. Roštové police jsou výškově polohovatelné. Snadno posuvné dveře s dvojitým sklem, zesílená izolace zaručují nízkou spotřebu a stálou provozní teplotu i při častém otevírání. Vitrína je vybavena vnitřním osvětlením (optimální prezentace, přehled o uskladněných výrobcích) nastavení teploty kvalitním elektronickým regulátorem (CAREL) s displejem. Dveře jsou vybaveny zámkem.
- Výška pouze 850mm (včetně pracovní desky) umožňující vestavění do baru (nutno zachovat průduchy vzduchu).
- Rozměry: 920x530x850mm
- Vnitřní / vnější: Al, černý lak
- Typ chlazení: ventilované
- Dveře: 2 prosklené / posuvné
- Provedení: elegantní černý lak
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Šířka: 920 mm
- Hloubka: 530 mm
- Výška: 850 mm
- Provedení police: nerez-roštová
- Chladivo CFC: R600a
- Chlazení ventilované: 2x ventilátor
- Hmotnost: 88 kg
- Kapacita: 227 litrů
- Ovládání: elektronické (CAREL)
- Počet polic: 2
- Osvětlení: ano
- Počet dveří: 2 posuvné/prosklené
- Pracovní teplota: +2°/+8 °C
- Provedení vnitřní: profilovaný hliník
- Rozměr roštu: 830x350 mm
- Typ skříně: chladící
- Zámek dveří: ano
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Ovládání | elektronické (CAREL) |
| Počet dveří | 2 posuvné/prosklené |
| Osvětlení | ano |
| Počet polic | 2 |
| Provedení | elegantní černý lak |
| Šířka | 920 mm |
| Výška | 850 mm |
| Kapacita | 227 litrů |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 88 kg |
| Hloubka | 530 mm |
| Pracovní teplota | +2°/+8 °C |
| Provedení police | nerez-roštová |
| Chlazení ventilované | 2x ventilátor |
| Provedení vnitřní | profilovaný hliník |
| Rozměr roštu | 830x350 mm |
| Typ skříně | chladící |
| Zámek dveří | ano |