RAPA chl.skříň SCH-S-1400/AG
RAPA chl.skříň SCH-S-1400/AG
Profesionální prosklená chladící skříň určena pro uskladnění, prezentaci a prodej balených potravin a nápojů. Díky šetrnému statickému způsobu chlazení (gravitační) je možno uchovávat i choulostivé potraviny (zákusky, maso, nebo zeleninu). Skříň je.. Více
Kód produktu: 6130107 Doprava a platba
RAPA chl.skříň SCH-S-1400/AG
Profesionální prosklená chladící skříň určena pro uskladnění, prezentaci a prodej balených potravin a nápojů. Díky šetrnému statickému způsobu chlazení (gravitační) je možno uchovávat i choulostivé potraviny (zákusky, maso, nebo zeleninu). Skříň je vybavena 2x5 ks polohovatelných roštů z plastem pokryté oceli. Automatické odtávání a odpařování kondenzátu. Chlad.agregát Elektrolux Cubigel, prosklené 2x křídlové dveře (na objednávku vybaveny samouzavíráním), elektronické ovládání s displejem. Dva oddělené chladící prostory (společná regulace teploty).
Příplatkově volitelné příslušenství:
- Barevné provedení: šedá, modrá, červená ......... 1.250,- Kč
- Provedení s ventilátorem
- Zámek 1 dveří
- Zesílená hustá police
- Standardní police
- Nerezový vnitřní prostor
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Příkon: 430 W
- Šířka: 1400 mm
- Hloubka: 750 mm
- Výška: 2020 mm
- Chladivo: R290
- Druh chlazení: statické
- Energetická třída: E
- Hmotnost: 149 kg
- Klimatická třída: 3
- Obsah: 1154 litrů
- Ovládání: elektronické
- Osvětlení: ano
- Počet polohovatelných roštů: 5+5
- Počet dveří: 2 (prosklené)
- Provedení dveří: křídlové
- Provedení vnitřní / vnější: nerez, Al / bilý lak
- Regulace teploty: +1/+10 °C
- Teplota okolí (min./max.): 25/ 30°C
- Ventilátor: příplatkově
- Vnitřní rozměry: 2x (605 x 620 x 1500 mm)
- Zámek dveří: ne
- Způsob odtávání: automatické
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Ventilátor | příplatkově |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 2 (prosklené) |
| Osvětlení | ano |
| Klimatická třída | 3 |
| Regulace teploty | +1/+10 °C |
| Příkon | 430 W |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2020 mm |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 149 kg |
| Hloubka | 750 mm |
| Provedení dveří | křídlové |
| Obsah | 1154 litrů |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 2x (605 x 620 x 1500 mm) |
| Druh chlazení | statické |
| Teplota okolí (min./max.) | 25/ 30°C |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez, Al / bilý lak |
| Způsob odtávání | automatické |
| Zámek dveří | ne |
| Počet polohovatelných roštů | 5+5 |