FRIGOPLANET skříň chladící AKD 600R 580 L lak.
FRIGOPLANET skříň chladící AKD 600R 580 L lak.
Bílý lak, plné dveře, teplota 0/+10°C, 777x710x1895mm, obsah 580 l, GN2/1 a 600x400mm, digi.ovládání s LED displejem, záruka 2 roky. Kvalitní chladící ventilované skříně AKD s ekologickým chlazením, statické s přídavným ventilátorem pro rovnoměrné rozložení teploty i při častém otevírání dveří. Chladící skříně jsou vhodné pro uchování masa, uzenin, zeleniny a dalších potravin. Snadné elektronické ovládání. Více
Kód produktu: 6175402 EAN: 2210000547377 Doprava a platba
FRIGOPLANET skříň chladící AKD 600R 580 L lak.
Chladící skříně AKD/R s ekologickým statickým chlazením a přídavným ventilátorem pro rovnoměrné rozložení teploty i při častém otevírání dveří. Chladící skříně jsou vhodné pro uchování masa, uzenin, zeleniny a dalších potravin. Snadné elektronické ovládání s displejem integrované ve dveřích, automatické odtávání a odpařování kondenzátu, skříně jsou ve standardu vybaveny zámkem dveří a snadno vyjímatelným magnetickým těsněním. Kvalitní izolace stěn, pevný hygienický vnitřní prostor v bílém ABS plastu (hygienické prolisované provedení) v základu dodávány se 3 polohovatelnými policemi v rozměru GN2/1 (650x525 mm) a jednou menší policí u agregátu (650x335 mm). Nerezové opláštění skříně (modely s označením „SS“), případně v bílém laku.
- Vnější konstrukce z bíle lakované oceli
- Vnitřní konstrukce z ABS
- Statické deskové chlazení s ventilátorem pro rovnoměrnou teplotu
- Digitální řídicí jednotka integrovaná ve dveřích
- Automatické odpařování kondenzované vody
- Odmrazujte s vypnutým kompresorem
- Oboustranná dvířka (vyžaduje volitelnou sadu)
- Tloušťka izolace 40 mm
- Snadno odnímatelné magnetické těsnění
- Buňka se zaoblenými rohy
- Zámek dveří s klíčem
- Vybaveno 3 mřížkami 650x525 mm a 1 mřížkou 650x335 mm
- Napájení: 230 V/1N/50
- Příkon: 130 W
- Šířka: 777 mm
- Hloubka: 710 mm
- Výška: 1895 mm
- Provedení: bílá lakovaná ocel
- Tloušťka izolace stěn: 40 mm
- Hmotnost: 90 kg
- Chladivo: R600a
- Druh chlazení: statické
- Dveře: neprosklené
- Energetická třída: C
- Kapacita: 580 litrů
- Klimatická třída: 4
- Max. teplota: 33 °C
- Ovládání: digitální
- Provedení dveří: pravé křídlové
- Regulace teploty: 0/+8°C
- Vnitřní rozměry: 650x530x1620 mm
- Zámek dveří: ano
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Energetická třída | C |
| Ventilátor | 1 |
| Ovládání | elektronické |
| Klimatická třída | 4 |
| Počet polic | 4 polohovatelné |
| Regulace teploty | 0/+8°C |
| Provedení | bílá lakovaná ocel |
| Příkon | 130 W |
| Vnitřní osvětlení | ne |
| Šířka | 777 mm |
| Výška | 1895 mm |
| Kapacita | 580 litrů |
| Napájení | 230 V/1N/50 |
| Hmotnost | 90 kg |
| Hloubka | 710 mm |
| Provedení dveří | pravé křídlové |
| Max. teplota | 33 °C |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 650x530x1620 mm |
| Druh chlazení | statické |
| Způsob odtávání | automatické |
| Typ skříně | chladící |
| Zámek dveří | ano |
| Dveře | neprosklené |
