FRIGOPLANET skříň chladící AKD 400RG 360 L lak./sklo
FRIGOPLANET skříň chladící AKD 400RG 360 L lak./sklo
Chladící prosklené skříně AKD/RG s ekologickým statickým chlazením a přídavným ventilátorem pro rovnoměrné rozložení teploty i při častém otevírání dveří. Chladící skříně jsou vhodné pro uchování a prezentaci masa, uzenin, zeleniny a dalších potravin Více
Kód produktu: 6175404 EAN: 2210000548015 Doprava a platba
FRIGOPLANET skříň chladící AKD 400RG 360 L lak./sklo
Chladící prosklené skříně AKD/RG s ekologickým statickým chlazením a přídavným ventilátorem pro rovnoměrné rozložení teploty i při častém otevírání dveří.
Chladící skříně jsou vhodné pro uchování a prezentaci masa, uzenin, zeleniny a dalších potravin. Snadné elektronické ovládání s displejem integrované ve dveřích,
automatické odtávání a odpařování kondenzátu, skříně jsou ve standardu vybaveny zámkem dveří a snadno vyjímatelným magnetickým těsněním.
- Vnější konstrukce z bíle lakované oceli
- Vnitřní konstrukce z ABS
- Statické deskové chlazení s ventilátorem pro rovnoměrnou teplotu
- Digitální řídicí jednotka integrovaná ve dveřích
- Automatické odpařování kondenzované vody
- Odmrazujte s vypnutým kompresorem
- Dvojité skleněné dveře s plastovým rámem
- Tloušťka izolace 40 mm
- Snadno odnímatelné magnetické těsnění
- Buňka se zaoblenými rohy
- Vnitřní LED světlo s vypínačem ON / OFF
- Zámek dveří s klíčem
- Vybaveno 3 mřížkami 505x415 mm a 1 mřížkou 505x225 mm
- Napájení: 230 V/1N/50
- Příkon: 130 W
- Šířka: 600 mm
- Hloubka: 600 mm
- Výška: 1855 mm
- Provedení: bílá lakovaná ocel
- Tloušťka izolace stěn: 40 mm
- Hmotnost: 69 kg
- Chladivo: R600a
- Druh chlazení: statické
- Dveře: prosklené
- Energetická třída: B
- Kapacita: 360 litrů
- Klimatická třída: 4
- Max. teplota: 33 °C
- Ovládání: digitální
- Provedení dveří: pravé křídlové
- Regulace teploty: +2/+8°C
- Vnitřní rozměry: 500x440x1620 mm
- Zámek dveří: ano
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Energetická třída | B |
| Ventilátor | 1 |
| Ovládání | elektronické |
| Počet polic | 4 polohovatelné |
| Regulace teploty | +2/+8°C |
| Provedení | bílá lakovaná ocel |
| Příkon | 130 W |
| Vnitřní osvětlení | ano - LED |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1855 mm |
| Kapacita | 360 litrů |
| Napájení | 230 V/1N/50 |
| Hmotnost | 69 kg |
| Hloubka | 600 mm |
| Provedení dveří | pravé křídlové |
| Max. teplota | 33 °C |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 500x440x1620 mm |
| Druh chlazení | statické |
| Způsob odtávání | automatické |
| Typ skříně | chladící |
| Zámek dveří | ano |
| Dveře | prosklené |
