FRIGOPLANET skříň chladící AKD 400R SS 360 L nerez
FRIGOPLANET skříň chladící AKD 400R SS 360 L nerez
Nerez opláštění, plné dveře, teplota 0/+10°C, 600x600x1855mm, obsah 360 l, digi.ovládání s LED, energetická třída C, záruka 2 roky. Kvalitní chladící ventilované skříně AKD s ekologickým chlazením, statické s přídavným ventilátorem pro rovnoměrné rozložení teploty i při častém otevírání dveří. Chladící skříně jsou vhodné pro uchování masa, uzenin, zeleniny a dalších potravin. Snadné elektronické ovládání. Více
Kód produktu: 6175407 EAN: 2210000548053 Doprava a platba
FRIGOPLANET skříň chladící AKD 400R SS 360 L nerez
Chladící skříně AKD/R s ekologickým statickým chlazením a přídavným ventilátorem pro rovnoměrné rozložení teploty i při častém otevírání dveří. Chladící skříně jsou vhodné pro uchování masa, uzenin, zeleniny a dalších potravin. Snadné elektronické ovládání s displejem integrované ve dveřích, automatické odtávání a odpařování kondenzátu, skříně jsou ve standardu vybaveny zámkem dveří a snadno vyjímatelným magnetickým těsněním. Kvalitní izolace stěn, pevný hygienický vnitřní prostor v bílém ABS plastu (hygienické prolisované provedení) v základu dodávány se 3 polohovatelnými policemi v rozměru (505x415 mm) a jednou menší policí u agregátu (505x225 mm). Nerezové opláštění skříně (modely s označením „SS“), případně v bílém laku.
- Vnější konstrukce z nerezové oceli
- Vnitřní konstrukce z ABS
- Statické deskové chlazení s ventilátorem pro rovnoměrnou teplotu
- Digitální řídicí jednotka integrovaná ve dveřích
- Automatické odpařování kondenzované vody
- Odmrazujte s vypnutým kompresorem
- Oboustranná dvířka (vyžaduje volitelnou sadu)
- Tloušťka izolace 40 mm
- Snadno odnímatelné magnetické těsnění
- Buňka se zaoblenými rohy
- Zámek dveří s klíčem
- Vybaveno 3 mřížkami 505x415 mm a 1 mřížkou 505x225 mm
- Napájení: 230 V/1N/50
- Příkon: 130 W
- Šířka: 600 mm
- Hloubka: 600 mm
- Výška: 1855 mm
- Provedení: Nerezová ocel
- Tloušťka izolace stěn: 40 mm
- Hmotnost: 69 kg
- Chladivo: R600a
- Druh chlazení: statické
- Dveře: neprosklené
- Energetická třída: C
- Kapacita: 360 litrů
- Klimatická třída: 4
- Max. teplota: 33 °C
- Ovládání: digitální
- Provedení dveří: pravé křídlové
- Regulace teploty: 0/+8°C
- Vnitřní rozměry: 500x440x1620 mm
- Zámek dveří: ano
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Energetická třída | C |
| Ventilátor | 1 |
| Ovládání | elektronické |
| Klimatická třída | 4 |
| Počet polic | 4 polohovatelné |
| Regulace teploty | 0/+8°C |
| Provedení | nerezové |
| Příkon | 130 W |
| Vnitřní osvětlení | ne |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1855 mm |
| Kapacita | 360 litrů |
| Napájení | 230 V/1N/50 |
| Hmotnost | 69 kg |
| Hloubka | 600 mm |
| Provedení dveří | pravé křídlové |
| Max. teplota | 33 °C |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 500x440x1620 mm |
| Druh chlazení | statické |
| Způsob odtávání | automatické |
| Typ skříně | chladící |
| Zámek dveří | ano |
| Dveře | neprosklené |
