Coldline chladící skříň A70/1ME
Coldline chladící skříň A70/1ME
Unikátní systém rychlé výměny jednotky PLUG-IN pro snadnou, rychlou výměnu, opravu a připojení k elektronice řízení (výrazné snížení času a nákladu na servis). Tropikalizovaná kondenzační jednotka (do okolní teploty +43 °C) s optimálním prostorem... Více
Kód produktu: 6131500 EAN: 2210000456693 Doprava a platba
Coldline chladící skříň A70/1ME
Unikátní systém rychlé výměny jednotky PLUG-IN pro snadnou, rychlou výměnu, opravu a připojení k elektronice řízení (výrazné snížení času a nákladu na servis). Tropikalizovaná kondenzační jednotka (do okolní teploty +43 °C) s optimálním prostorem pro chlazení agregátu, výparník s antikorozním povlakem a účinkem, dvojitým vakuovým cyklem pro zvýšení účinnosti chladícího systému a výkonu. Pravidelný a kalibrovaný průtok vzduchu zajišťuje dokonalou rovnoměrnost nastavené teploty pro všechny police (mrazící i chladící modely). Systém Coldline pro rychlé, ale šetrné odtávání s minimálním tepelným výkyvem zabraňujícím poškození uložených potravin a výrazně snižují spotřebu energie.
- Objem: 700 l
- Vnitřní / vnější: nerez
- Typ chlazení: ventilované
- Energetická třída: A (R290) NEW
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Příkon: 220 W
- Obsah: 700 litrů
- Šířka: 740 mm
- Hloubka: 815 mm
- Výška: 2085 mm
- Hmotnost: 130 kg
- Chladivo: R600a
- Druh chlazení: ventilované
- Energetická třída: A
- Klimatická třída: 6
- Počet dveří: 1 (plné)
- Otevírání dveří: levé
- Ovládání: elektronické
- Počet zásuvů / roštů: 3 / 3
- Provedení dveří: křídlové
- Provedení vnitřní / vnější: nerez / nerez
- Regulace teploty: -2 až +8°C
- Roční spotřeba energie: 336 kWh
- Rozměr police: GN 2/1 (650x530 mm)
- Teplota okolí (min./max.): 0/+43°C
- Typ skříně: vertikální chladící
- Ventilátor: 1
- Zámek dveří: ano
- Způsob odtávání: automatické
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Energetická třída | A |
| Ventilátor | 1 |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 1 (plné) |
| Klimatická třída | 6 |
| Regulace teploty | -2 až +8°C |
| Příkon | 220 W |
| Šířka | 740 mm |
| Výška | 2085 mm |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 130 kg |
| Hloubka | 815 mm |
| Provedení dveří | křídlové |
| Obsah | 700 litrů |
| Druh chlazení | ventilované |
| Teplota okolí (min./max.) | 0/+43°C |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez / nerez |
| Způsob odtávání | automatické |
| Typ skříně | vertikální chladící |
| Zámek dveří | ano |
| Rozměr police | GN 2/1 (650x530 mm) |
| Otevírání dveří | levé |
| Počet zásuvů / roštů | 3 / 3 |
| Roční spotřeba energie | 336 kWh |