Chladící nápojová skříň SAVE SGD-500
Chladící nápojová skříň SAVE SGD-500
Chladící nápojová skříň SAVE SGD-500, 500 l, +2 až +8 °C, ventilované chlazení, 2 prosklené dveře, 920x515x1815 mm, nerez, osvětlení, 230 V. Vhodná pro bary, restaurace, prodejny. Více
Kód produktu: 6170281 EAN: 61702813 Doprava a platba
Chladící nápojová skříň SAVE SGD-500
Nápojové prosklené chladící vitríny řady SGD s intenzivním ventilovaným chlazením, hygienickým celonerezovým provedením interiéru včetně robustních polohovatelných roštových polic. Křídlové dveře s dvojitým sklem a zesílená izolace zaručují nízkou spotřebu a stálou provozní teplotu i při častém otevírání dveří. Vitríny jsou vybaveny vnitřním osvětlením pro optimální prezentaciuskladněných výrobků, nastavení teploty elektronickým termostatem (CAREL) s displejem zobrazující teplotu.
- Provedení (vnější / vnitřní) : elegantní tmavý lak / nerezové.
- Objem: 500 l
- Vnitřní / vnější: nerez, černý lak
- Typ chlazení: ventilované
- Provedení: elegantní černý lak
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Šířka: 920 mm
- Hloubka: 520 mm
- Výška: 1800 mm
- Provedení police: nerez-roštová
- Provedení police: dělené
- Chladivo CFC: R600a
- Chlazení ventilované: 3x ventilátor
- Hmotnost: 135 kg
- Kapacita: 500 litrů
- Ovládání: elektronické (CAREL)
- Počet polic: 5
- Osvětlení: ano
- Počet dveří: 2 křídlové/prosklené
- Pracovní teplota: +2°/+8 °C
- Provedení vnitřní: nerez
- Rozměr roštu: 2x (410x350 mm)
- Zámek dveří: ano
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Ovládání | elektronické (CAREL) |
| Počet dveří | 2 křídlové/prosklené |
| Osvětlení | ano |
| Počet polic | 5 |
| Provedení | elegantní černý lak |
| Šířka | 920 mm |
| Výška | 1815 mm |
| Kapacita | 500 litrů |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 135 kg |
| Hloubka | 515 mm |
| Pracovní teplota | +2°/+8 °C |
| Provedení police | nerez-roštová, dělené |
| Chlazení ventilované | 3x ventilátor |
| Provedení vnitřní | nerez |
| Rozměr roštu | 2x (410x350 mm) |
| Zámek dveří | ano |