Chl.skříň RAPA SCH-Z-725AG
Chl.skříň RAPA SCH-Z-725AG
Statické chladící skříně - vhodné pro šetrné uchování masa, uzeniny, zeleniny, cukrovinek a dalších potravin. Vnější opláštění (bílý lak) vnitřní provedení prostoru Al.Skříň je vybavena 5ks polohovatelných roštových polic z plastem pokryté oceli. Aut Více
Kód produktu: 6130081 EAN: 2210000267244 Doprava a platba
Chl.skříň RAPA SCH-Z-725AG
Statické chladící skříně - vhodné pro šetrné uchování masa, uzeniny, zeleniny, cukrovinek a dalších potravin. Vnější opláštění (bílý lak) vnitřní provedení prostoru Al. skříň je vybavena 5ks polohovatelných roštových polic z plastem pokryté oceli. Automatické odtávání, chladící agregát Electrolux, standardní provedení dveří (pravé-na objednávku možno i levé), snadné ovládání.
Příplatkově volitelné příslušenství:
- Barevné provedení: šedá, modrá, červená ....... 1.250,- Kč
- Zámek 1 dveří
- Zesílená hustá police
- Objem: 577 l
- Vnitřní / vnější: Al / lak
- Typ chlazení: statické
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Příkon: 290 W
- Šířka: 725 mm
- Hloubka: 730 mm
- Výška: 2020 mm
- Hmotnost: 180 kg
- Chladící agregát: elektrolux HFC
- Chladivo: R290
- Druh chlazení: statické
- Obsah: 577 litrů
- Počet dveří: 1 (plné)
- Počet polohovatelných roštů: 5
- Ovládání: elektronické
- Provedení dveří: křídlové
- Provedení vnitřní / vnější: nerez / bílý lak
- Regulace teploty: +1/+10 °C
- Teplota okolí (min./max.): 0/+32°C
- Ventilátor: -
- Vnitřní rozměry: 605 x 620 x 1500 mm
- Zámek dveří: ne
- Způsob odtávání: automatické
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Ventilátor | - |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 1 (plné) |
| Klimatická třída | 3 |
| Regulace teploty | -1/+7°C |
| Příkon | 220 W |
| Šířka | 725 mm |
| Výška | 2020 mm |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 180 kg |
| Hloubka | 730 mm |
| Provedení dveří | křídlové |
| Obsah | 577 litrů |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 605 x 620 x 1500 mm |
| Druh chlazení | statické |
| Teplota okolí (min./max.) | 25/ 30°C |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez / bílý lak |
| Způsob odtávání | automatické |
| Zámek dveří | ne |
| Chladící agregát | elektrolux HFC |
| Počet polohovatelných roštů | 5 |