Chl. skříň RAPA SCH-Z-1400/SS
Chl. skříň RAPA SCH-Z-1400/SS
Statické chladící skříně - vhodné pro šetrné uchování masa, uzeniny, zeleniny, cukrovinek a dalších potravin. Celonerezové hygienické provedení (vnitřní/vnější). Skříň je vybavena dvěma samostatně oddělenými chladícími prostory vybavenými 5ks... Více
Kód produktu: 6130008 EAN: 2210000266421 Doprava a platba
Chl. skříň RAPA SCH-Z-1400/SS
Statické chladící skříně - vhodné pro šetrné uchování masa, uzeniny, zeleniny, cukrovinek a dalších potravin. Celonerezové hygienické provedení (vnitřní/vnější). Skříň je vybavena dvěma samostatně oddělenými chladícími prostory vybavenými 5ks polohovatelných roštů z plastem pokryté oceli. Automatické odtávání, chl.agregát Electrolux, křídlové dveře-pravé, snadné ovládání a servisní přístup.
Příplatkově volitelné příslušenství:
- Barevné provedení: šedá, modrá, červená ........ 1.250,-Kč
- Zámek 1 dveří
- Zesílená hustá police
- Objem: 898, 1070, 1242 l
- Vnitřní / vnější: nerez
- Typ chlazení: statické
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Příkon: 350 W
- Šířka: 1400 mm
- Hloubka: 730 mm
- Výška: 2000 mm
- Hmotnost: 140 kg
- Chladící agregát: elektrolux HFC
- Chladivo: R290
- Druh chlazení: statické
- Obsah: 1070 litrů
- Počet dveří: 2 (plné)
- Počet polohovatelných roštů: 5
- Ovládání: elektronické
- Provedení dveří: křídlové
- Provedení vnitřní / vnější: nerez / nerez
- Regulace teploty: +1/+10 °C
- Teplota okolí (min./max.): +3/+32°C
- Ventilátor: -
- Vnitřní rozměry: 2x (605 x 620 x 1500 mm)
- Zámek dveří: ne
- Způsob odtávání: automatické
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Ventilátor | příplatkově |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 2 (plné) |
| Klimatická třída | 3 |
| Regulace teploty | -1/+7°C |
| Příkon | 250 W |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 140 kg |
| Hloubka | 730 mm |
| Provedení dveří | křídlové |
| Obsah | 1070 litrů |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 2x (605 x 620 x 1500 mm) |
| Druh chlazení | statické |
| Teplota okolí (min./max.) | 25/ 30°C |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez / nerez |
| Způsob odtávání | automatické |
| Zámek dveří | ne |
| Chladící agregát | elektrolux HFC |
| Počet polohovatelných roštů | 5 |