Asber chladící skříň dělená GCPZ-702/2R (+/+) pravé
Asber chladící skříň dělená GCPZ-702/2R (+/+) pravé
Chladící kombinovaná skříň GCPZ-702/2 ASBER GREEN LINE Model s dvěmi oddělenými prostory, samostatným chladícím systémem a elektronickým řízením pro každou komoru. Vnitřní prostor vhodný pro GN 2/1 (650x530mm) s možností vložení dvou GN1/1 (350x53 Více
Kód produktu: 6171320 EAN: 2210000495654 Doprava a platba
Asber chladící skříň dělená GCPZ-702/2R (+/+) pravé
Chladící kombinovaná skříň GCPZ-702/2 ASBER GREEN LINE Model s dvěmi oddělenými prostory, samostatným chladícím systémem a elektronickým řízením pro každou komoru. Vnitřní prostor vhodný pro GN 2/1 (650x530mm) s možností vložení dvou GN1/1 (350x530mm) za sebou. I. Teplotní rozsah : -2°C / +8°C II. Teplotní rozsah : -2°C / +8°C Ve standardu je každá komora vybavena 1x zásuvem a roštovou policí GN 2/1 Rozteč pro umístění zásuvů : 55mm Provedení otevírání dveří (umístění pantů) : R (pravé) / L (levé) POPIS: Skříň je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli v robustním designu s dokonalou povrchovou úpravou. Dva nezávislé chladicí prostory se samostatnými kompresorovými systémy a elektronickým řízením Tloušťka izolace 60 mm (polyuretanová izolace s vysokou hustotou (40 kg / m³), bez CFC, vstřikovaná pod vysokým tlakem). Dveře z nerezové oceli s ergonomickým, robustním a dokonale integrovaným držadlem po celé délce, které zajišťuje praktické otevírání dveří, čímž se zabraňuje hromadění prachu a nečistot. Křídlové dveře s automatickým návratem pro dokonalé zavírání, které minimalizuje nárůst teploty. Dveře umožňují rozevření až 120° s aut.uzavíráním při méně než 90°. Dveřní závěsy jsou reverzibilní, což umožňuje přizpůsobení směru otevírání skříně na místě. Intuitivní digitální ovládání umožňuje snadné a rychlé nastavení teplotních parametrů. Světelné tlačítko pro zapnutí a vypnutí (Start-Stop) pro každý oddíl. Horní čelní kryt vybaven ventilačními otvory udržující chladící systém jednotky větraný a účinnější. Inteligentní systém cirkulace vzduchu zajišťuje díky své inovativní konstrukci optimální proudění vzduchu a zabraňuje výkyvům teploty i při častém otevírání. Spínač dveří zastaví ventilátor při otevření dveří (v horním prostoru), aby se zabránilo úniku studeného vzduchu z interiéru, čímž se šetří energie. Automatické odtávání a odpařování kondenzátu pomocí horkého plynu namísto topných těles, čímž se dosahuje účinnosti a ještě menší spotřeby energie. Výškově stavitelné nohy z nerezové oceli. Výška nohou může být nastavena individuálně (125 - 200 mm), aby bylo možné pohodlné čištění (příplatkově jsou k dispozici kolečka). Odnímatelné nerezové vodicí zásuvy umožňují pohodlnější čištění bez použití dalších nástrojů. Drátěné roštové police z epoxidové pryskyřice, které zlepšují ochranu, umožňují skladování různých typů balení a mají maximální nosnost až 40 kg. 10 výškových pozic (s roztečí 55 mm) pro upevnění zásuvů v každé komoře pro větší nosnost, Vnitřní prostor vhodný pro nádoby na potraviny GN 2/1 (650x530mm), nebo využití dvou GN1/1 (350x530mm) za sebou. Ve standardu je každá komora vybavena 1x zásuvem a roštovou policí GN 2/1 Snadno odnímatelné magnetické těsnění dveří a zásuvek udržuje izolační vlastnosti a maximální hygienu Dno skříně je vybaveno odtokem vody, speciálně navrženým tak, aby čisticí operace byly rychlejší a snadnější. Interiér je v nerezovém provedení se zaoblenými hranami, zabraňující hromadění nečistot a usnadňující čištění. Chladicí plyn: R290 uhlovodík (HC). Pracovní teplota (I. / II.) : -2°C až +8°C (v podmínkách klimatické třídy IV). Napájecí napětí: 230V/1N/50Hz
- Teplota I: -2°C / +8°C
- Teplota II: -2°C / +8°C
- Obsah: 261 + 232 L
- Provedení : GN 2/1
- Napájení: 230 V/1N/50 HZ
- Příkon: 700 W
- Šířka: 653 mm
- Hloubka: 842 mm
- Výška: 2040 mm
- Hmotnost: 145 kg
- Chladivo: R290
- Druh chlazení: ventilované
- Objem: 493 l
- Počet dveří: 2 (plné)
- Ovládání: elektronické
- Pracovní teplota (horní prostor): -2°C/+8°C
- Pracovní teplota (spodní prostor): -2°C/+8°C
- Provedení dveří: křídlové
- Provedení vnitřní / vnější: nerez / nerez
- Rozměr police: GN 2/1 (650x530 mm)
- Teplota okolí (min./max.): 0/+32°C
- Třída energetické učínnosti: D
- Ventilátor: 2
- Zámek dveří: ne
- Způsob odtávání: automatické
| Oficiální distribuce | CZ |
|---|---|
| Ventilátor | 1 |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 2 (plné) |
| Klimatická třída | 4 |
| Regulace teploty | 0 až 8 °C |
| Příkon | 460 W |
| Objem | 493 l |
| Šířka | 653 mm |
| Výška | 2040 mm |
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Hmotnost | 145 kg |
| Hloubka | 842 mm |
| Provedení dveří | křídlové |
| Druh chlazení | ventilované |
| Teplota okolí (min./max.) | 0/+32°C |
| Provedení vnitřní / vnější | nerez / nerez |
| Způsob odtávání | automatické |
| Typ skříně | vertikální chladící |
| Zámek dveří | ne |
| Rozměr police | GN 2/1 (650x530 mm) |
| Otevírání dveří | pravé |
| Počet zásuvů / roštů | 10 + 10 / 1 + 1 |
| Roční spotřeba energie | 679 kWh |
| Pracovní teplota (horní prostor) | -2°C/+8°C |
| Pracovní teplota (spodní prostor) | -2°C/+8°C |